Ümraniye ceza avukatı

Ceza hukuku, toplum menfaati açısından olmazsa olmaz bir yaşama düzenidir. Suç işleyenin cezalandırılması, mağdurun ihtiyaç duyduğu duyguyu tatmin etmekle kalmaz, aynı zamanda suçlunun adalete uygun ceza almasını sağlar. Sonuç olarak suçluyu da korur.

Ceza avukatlığı özellikle ülkemizde zor şartlar altında icra edilmektedir. Gelişmekte olan ülkelerden olmamızdan dolayı, adalet sistemimiz yavaş yavaş işlemekte, çoğu zaman, savcının toplaması gereken lehe ve aleyhe delillerin toplanmasını, tarafvekili olarak bizzat talep etmemiz gerekmektedir. Avukatın görevi mağduru ve sanığı savunmaktır. Mağduru savunurken suçlunun bulunması ve cezalandırılması amaçlanırken, sanık müdafaasında dosyadaki delillerin, sanığın cezalandırılması için yeterli olup olmadığı gibi bir çok hususun değerlendirmeye açılması planlanmaktadır. Mağdur ve sanığın kendini avukatla temsil etmesi, hak kaybına uğramaması ve haklıyken haksız duruma düşmemesi açısından büyük rol oynar.

2010 yılından bu yana Ümraniye ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Ümraniye ceza avukatı olarak hem ilçemizdeki hem de ilimizdeki tüm müvekkillerimizi özen yükümlülüğüne uyarak temsil ediyor oluşumuz, Ümraniye ceza avukatı olarak ilçemizde ön sıralara çıkmamızda önemli unsurdur. Tarafımıza ulaşarak Ümraniye’de ceza avukatı ücretleri ve Ceza avukatı vekalet ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. En iyi ceza avukatı, müvekkili ile en iyi iletişim içerisinde olan avukattır. Şahsi telefonlarından ulaşılamayan avukat, vekil edeni ile iyi bir takım oyunu içerisinde yer alamaz. Bu da, onun en iyi ceza avukatı olması önüne set çeken ilk unsurdur.

İstiklal Mah. Mithatpaşa Cad. No:5 Mert İş Merkezi Kat:4 Daire:31 Ümraniye İstanbul 34000 Türkiye
Telefon: +90 216 505 06 85
Cep Telefonu: +90 505 251 41 37

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat