Ümraniye işçi avukatı

Ümraniye işci avukatı

“İşçinin ücretini alın teri kurumdan önce ödeyiniz” diyen Peygamber Efendimiz de işçinin emeğinin ne denli önemli olduğunu ve zamanında ödemenin zorunluluğunu gözler önüne sermektedir. 4857 sayılı İş Kanunu işçi lehine hükümleri fazlaca içermesi açısından dikkat çekmektedir.

Ümraniye işçi avukatı olarak muvekkillerimize işçinin is sözleşmesini haklı nedenle feshi, kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, işverene gönderilmesi gereken ihtarname gibi konularda destek vermekte, is .davalarinda muvekkilimi temsil etmektedir. Ümraniye işçi avukati olarak isci lehine olan hükümleri kullanarak işçiyi , emeginin karsiligini kazandirmaya yönlendirmekteyiz.

Emek veren ekmeğini kazanmak için mücadele eden her kişi değerlidir. İşçi olarak çalıştığınız iş yeri ile yaşayabileceğiniz tüm hukuki sorunlarda sizlerin yanında olmak öncelikli görevimizdir. Biz işçi avukatı olarak sizlere bilgimiz ve tecrübelerimiz dahilince hizmet etmekten gurur duyarız.

Yaşadığınız sorun her ne olursa olsun tek yapmanız gereken yasalar kapsamında hakkınızı aramak olmalıdır. Anlık olarak alınan kararlar, sinirle yapılan davranışlar size zarar olarak geri dönebilir. Bizim size tavsiyemiz tüm sorunlarınızda bizlere danışarak sizi doğru yönlendirmemize fırsat vermeniz olacaktır. Bu sayede alacağımız kararlar bizi en doğru biçimde yönlendirebilir.

Tarafımıza ulaşarak Ümraniye işçi avukati, Ümraniye işçi avukatı ücretleriÜmraniye işçi avukatı vekalet ücretleriÜmraniye işçi avukatıÜmraniye’de iş davalarına bakan avukat olarak tüm konularda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hakkı halıya teslim etmeye çalışmak iş avukatı olarak birincil hedefimizdir. İş davalarinda işçiler zaten haklarını elde edemediklerinden mağdur olmuşlardır. Bu nedenle biz de, vekalet ücreti konularında tüm işçilerimize indirim uygulamakta ve anlaşma saglamaktayiz. İletişim için lütfen irtibata geçiniz

İstiklal Mah. Mithatpaşa Cad. No:5 Mert İş Merkezi Kat:4 Daire:31 Ümraniye İstanbul 34000 Türkiye
Telefon: +90 216 505 06 85
Cep Telefonu: +90 505 251 41 37

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat